• CS
  • EN
  • DE
  • PL

Obchodní podmínky

Provozovatel 

Štěpánka Líznerová

Sladkovského 624

280 00 Kolín

IČ: 61634794

Objednatel si může zarezervovat pobyt nebo služby písemnou formou, e-mailem, osobně, příp. telefonicky. V objednávce objednatel uvede jméno a příjmení objednatele, adresu trvalého pobytu, počet osob s upřesněním na děti do 3 let a do 15-ti let, typ stravování nebo objednané služby, požadovaný termín plnění, způsob platby , e-mailovou adresu, telefon. V případě firemní objednávky i název firmy, IČ a DIČ. Poskytovatel je plátce DPH.

Zarezervováním pobytu nebo služeb objednatel souhlasí s těmito obchodními podmínkami :
- Provozovatel objednateli potvrdí rezervaci pobytu nebo služeb a současně s ním dohodne způsob platby vč. provedení platby, výše zálohy, termínu splatnosti zálohy a doplatku. Provozovatel je oprávněn požadovat platbu zálohy až do výše 50% z celkové předpokládané ceny. Potvrzení rezervace provede provozovatel pís. formou, e-mailem.

- Rezervace nabývá platnosti dnem vystavení potvrzení o rezervaci. V případě požadavku platby zálohy nabývá rezervace platnosti dnem připsání zálohy na účet poskytovatele nebo dnem platby v hotovosti.

- Objednatel může od smlouvy odstoupit osobně nebo písemnou formou (doporučeným dopisem, e-mailem, příp. telefonicky). Rozhodujícím dnem pro určení data odstoupení od smlouvy písemnou formou je den přijetí odstoupení poskytovatelem.

- Odstoupí-li objednatel od smlouvy, je povinen poskytovateli zaplatit odstupné (výše je uvedena v přiložené tabulce).

- Objednatel je oprávněn smlouvu převést na jinou osobu s tím, že případné finanční vypořádání si provede sám s osobou, které smlouvu převádí. Převod na jinou osobu je objednatel povinen ihned nahlásit provozovateli.

- V případě snížení počtu účastníků dle původně provedené rezervace bude poskytovatel postupovat dle odstavce 6) těchto obchodních podmínek s tím, že odstupné je počítáno jen na odhlášené osoby. Záloha se v tomto případě nevrací, ale je po odpočtu odstupného vypořádána při konečném vyúčtování doplatku.

- Poskytovatel může rezervaci objednateli zrušit v případě porušení těchto obchodních podmínek ze strany objednatele nebo z důvodu vyšší moci (živelná pohroma apod.). O zrušení rezervace je poskytovatel povinen neprodleně informovat objednatele. Při zrušení objednávky ze strany poskytovatele nevzniká objednateli nárok na jiné finanční vypořádání mimo vypořádání zálohy, která je z důvodu vyšší moci vratná ve výši 100%.

- Poskytovatel vrátí objednateli zálohu po případném odpočtu odstupného nejpozději do 30 kalendářních dnů od předpokládaného data nástupu a to dle dispozic objednatele (složenkou, na účet, v hotovosti).

- V ostatních případech se postupuje dle Občanského a Obchodního zákoníku v platném znění.

Tyto obchodní podmínky platí od 1.11.2018 do odvolání.

    ODSTUPNÉ PŘI ZRUŠENÍ POBYTU, NEBO PŘED ZAHÁJENÍM SLUŽEB
  Počet dnů před nástupem                                     Odstupné pro poskytovatele

29 a více dní                                                                          0 %
 28 – 15 dní                                                                           30%
 14 a méně dní                                                                      50%

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně
online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Platební možnosti

Platba zálohy:

  • On-line platební kartou
  • On-line bankovním převodem na náš účet
  • Klasickým bankovním převodem
  • V hotovosti u nás na penzionu

Doplatek ubytování při příjezdu:

  • Hotově
  • Kartou

Online platby pro nás zajišťuje platební brána comgate.

Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Kontakty

Polesí 59
463 53 Rynoltice
Česká republika

Mobil: +420 734 124 801
e-mail: info@penzionsportturia.cz
web: www.penzionsportturia.cz  

 

Platební brána ComGate

 

 Platební brána ComGate

 Visa

 mastercard

 

 

Počasí

www.in-pocasi.cz

^