• CS
  • EN
  • DE
  • PL

O nás - Sportturia

 

penzion sportturia

Penzion, který se nachází v údolí, mezi hlubokými lesy, v chráněné krajinné oblasti Lužické hory, v malebné vesničce Polesí u Rynoltic, nabízí v 8 pokojích celkem 30 kvalitních lůžek ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích s další možností přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním příslušenstvím, předsíní se šatnou, trezorovou skříňkou, koupelnou se sprchou, WC a umyvadlem. S příznivými cenami se Penzion SPORTTURIA právem řadí k vyššímu standardu našeho regionu.

Velký oplocený pozemek má dostatek parkovacích ploch, příjemnou zahradu s možností aktivního odpočinku a sluněním.

Pro Vaše děti máme v areálu k dispozici dětské hřiště s houpačkami, klouzačkou a dalšími zajímavostmi, včetně pískoviště.

150 metrů od penzionu je v létě k dispozici přírodní koupaliště, které pak v zimních měsících slouží jako přírodní ledová plocha k úžasnému bruslení, a také volejbalové hřiště.

V našem penzionu najdete vše, co potřebujete k odpočinku od každodenního stresu. Pohodlí, klid, soukromí, čistý lesní vzduch a perfektní služby. K dispozici je například sauna, místnost pro úschovu Vašich lyží nebo kol.

Naše zahradní restaurace s letní terasou nabízí příjemné posezení, vhodná je také k uspořádání venkovních oslav, spojených s grilováním, rožněním, či táborovým ohněm. Za malý příplatek jsou též vítáni i Vaši domácí miláčkové.

Ve stylové restauraci penzionu nabízíme výbornou českou kuchyni s možností celodenního stravování, kterou ocení každý znalec dobrého jídla a pití. Restaurace pro 35 osob a salónek pro 20 osob poskytuje příjemné posezení s rychlou a pozornou obsluhou, která se těší na Vaši návštěvu.

 

grilování rožnění penzion Sportturiazahradní restaurace penzion Sportturia

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umístění a okolí pensionu Sportturia

Penzion je vzdálen 22 km od Liberce, 10 km od hraničního přechodu do Německa a Polska v Hrádku nad Nisou a 5 km od pěšího hraničního přechodu Petrovice-Lückendorf. Okolní vesničky a městečka zaujmou původní lidovou architekturou, typickou pro Lužické hory. Pouhých 6 km od Polesí se nachází zámek Lemberk a městečko Jablonné v Podještědí s barokním chrámem sv. Vavřince a Zdislavy. Přímo naproti penzionu se vypíná skalní rozhledna Havran, která podtrhuje romantiku této lokality.

Severozápadně od penzionu je rozsáhlý les, který nabízí ideální podmínky pro pěší turistiku, výlety na horských kolech, myslivost a houbaření. V zimních měsících jsou zde velmi pěkné běžkařské terény a dá se zde i dobře sáňkovat a bruslit. Poblíž Polesí je několik zajímavých skalních útvarů, vhodných pro vyspělé horolezce i začátečníky.

V nem penzionu najdete vše, co potřebujete k odpočinku od každodenního stresu. Pohodlí, klid, soukromí, čistý lesní vzduch a perfektní služby. K dispozici je například sauna, lyžárna a úschovna kol pro hosty. Zahradní restaurace je vhodná k uspořádání venkovních slavností, spojených s rožněním či táborovým ohněm.

V penzionu nabízíme výbornou českou kuchyni s možností celodenního stravování, kterou ocení každý znalec dobrého jídla a pití. Ve stylové restauraci pro 35 osob a v salónku pro 20 osob je příjemné posezení s rychlou a pozornou obsluhou, která se těší na Vaši návštěvu.

 

VŠEM HOSTŮM PENZIONU SPORTTURIA JE K DISPOZICI
 WI-FI PŘIPOJENÍ.

 

Kontakty

Polesí 59
463 53 Rynoltice
Česká republika

Mobil: +420 734 124 801
e-mail: info@penzionsportturia.cz
web: www.penzionsportturia.cz  

 

 

 

 

 

Počasí

www.in-pocasi.cz

^